Forum klanu Sabat

Wampirzy klan Sabat

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-02-16 19:39:38

Maxwell

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 29
Punktów :   

Karty postaci

Tak dla ułatwienia wszystkim i umilenia grania będą potrzebne karty postaci. Karty będą tworzone na zasadach z Wampira:Maskarady. W razie jakichkolwiek problemów i pytań proszę się nie bać i pytać. Na pewno pomogę

Offline

 

#2 2009-02-22 09:43:20

Loara

Mistrz Gry

8219977
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: Karty postaci

ja też ;D bawię się w te klocki już jakiś czas:)

Offline

 

#3 2009-04-03 08:26:49

Maxwell

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: Karty postaci

Dobra, to ja zamieszczam pierwszy, oto moja karta:

Maxwell, Tremere pokolenie XI, Twórca, Ocaleniec
                                                                                          ATRYBUTY
Fizyczne                                                                         Społeczne                                                          Umysłowe

Siła                ***                                                          Charyzma        **                                            Percepcja      ***
Zręczność       ****                                                        Oddziaływanie  *                                              Inteligencja    **
Wytrzymałość ***                                                          Wygląd            ***                                           Spryt            ***

                                                                                          ZDOLNOŚCI

Talenty                                                                              Umiejętności                                              Wiedza
Czujność                     ***                                                     Etykieta           **                                     Lingwistyka     ***
Przebiegłość                ***                                                     Walka wręcz     **                                     Medycyna       ***
Uniki                           ***                                                     Zabezpieczenia *                                      Okultyzm         ****
Wysportowanie            ***                                                                                                                    Śledztwo          ***
Znajomość półświatka  *     

                                                                                                ATUTY   

Dyscypliny                                                                              Pozycja                                                            Charakter   

Nadwrażliwość **                                                                    Pokolenia **                                          Sumienie/Osąd              **
Taumaturgia    **                                                                    Mienie      **                                          Samokontrola/Instynkt  ***
Dominacja       *                                                                     Świta       *                                            Odwaga                        *****

Inne Cechy                                                                                         Człowieczeństwo     *****         
Wyłączenie ofiary(dzieci i blondyni)                                                        Siła Woli                ********
Uzależnienie lekkie(wino)                                                                      Poziom Krwi           ***********

Offline

 

#4 2009-10-18 13:40:02

Cloe de Vertax

Użytkownik

10087019
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Karty postaci

A ja w "te klocki" nie bawiłam się jeszcze nigdy w życiu i ni w gruchę ni w pietruchę  nie wiem co gdzie i z czym, to może tak dla zielonej mnie (i może komuś też xD) któryś z przywódców by wyjaśnił? ^^


Cokolwiek nie zrobisz dla drugiej osoby i tak dostaniesz po pysku.
A mamusia mówiła: nie ufaj ludziom xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamofshadow.pun.pl www.opalenicariders.pun.pl www.zakochani.pun.pl www.sp29.pun.pl www.5on5cup.pun.pl